Дитячій лікарні в Сумах продали медпрепарат у 1,5 рази дорожче від інших замовників

Сечогінний препарат Фуросемід у таблетках (40 мг №50) виявився найдорожчим для КНП Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня».

Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро» за квітень-травень, у вибірку потрапили 76 закупівель, пишуть nashigroshi.org.

ТОВ «Укрера» Тетяни Воропай продало Фуросемід очолюваній Ігорем Змислею дитячій лікарні по 12,35 грн. за пачку невідомого виробника. Тоді як середня ціна по закупівлях інших лікарень у цей період склала 8,14 грн., що майже на 48% дешевше.

При цьому інша комунальна установа Сумської облради – «Свеський психоневрологічний інтернат» (смт. Свеса), купив Фуросемід у таблетках (40 мг №50) по 7,33 грн. та 7,34 грн. за пачку. В останньому випадку купили таблетки виробництва  «НВЦ» «Борщагівський ХФЗ».

Саме цього виробника Фуросемід згадана фірма «Укррера» продала КНП «Криворізька міська лікарня №11» по 7,13 грн. за пачку.

Також дорого Фуросемід закупив «Військово-медичний клінічний центр Південного регіону. Його ціна була лише на копійку нижчою від сумською дитячої лікарні, при цьому обсяги закупівлі були значно більшими. Ця закупівля показова також тим, що Фуросемід в таблетках купували військові шпиталі.

Загалом за останні три роки середня ціна в Україні на Фуросемід у таблетках виросла на 2%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *