Дитячі «забави»: у Сумах вибухнув сміттєвий бак після того, як хлопчик кинув у нього запальничку. Відео

Вчора ввечері на вул. Данила Галицького сумчанка Світлана Міняйло стала свідком того, як хлопчик років 12 намагався гасити дощечкою сміттєвий бак з пластиком, який моментально спалахнув після того, як він кинув туди запальничку.

Пластиковий бак-купол спочатку вибухнув, а потім згорів вщент. Поруч знаходились скинуті обрізані гілки дерев та припарковані автівки. На місце події викликали пожежників.

«Шановні батьки дітей віком 10-14 років!

Я не питаю у вас, чому в період обмежень «червоної зони» ваші діти бігають по вулиці, і навіть не питаю чому десятирічки бігають по вулиці о восьмій вечора, коли вже темно. Я у вас питаю — чому ваші діти, перебуваючи повністю безконтрольними з вашого боку, підпалюють сміттєві баки запальничками?

Сьогодні практично на моїх очах почалася пожежа — я побачила, як хлопчик років 12 намагався гасити дощечкою сміттєвий бак з пластиком, який моментально спалахнув після того, як він кинув туди запальничку. Відігнала дітей, викликала пожежників, спілкувалась з поліцією — ось так поверталась додому (((

Пластиковий бак-купол спочатку вибухнув, а потім згорів вщент (з чого його роблять?) Поруч скинуті обрізані гілки дерев та багато припаркованих автівок. Що було б далі, аби не приїхали пожежники, навіть боюсь уявити.

Маю надію, що слідчі, які виїхали на місце події, визначать чия то дитина та навчать батьків виховувати дітей і контролювати що, де і коли вони роблять!

На відео зняла як працювали пожежники (Данила Галицького, 35). Просто жах!», — написала сумчанка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *