Директор “Шляхрембуду” поскаржився прокурору області на забудовника

Очільник комунального підприємства “Шляхрембуд” Олександр Вегера звернувся до керівника Сумської обласної прокуратури Олексія Тубельця зі скаргою на ТОВ “ВКП “Нотекс”, яке зараз зводить житловий масив між торговим центром “Лавина” та Управлінням соцзахисту населення. Як повідомив прокурору сам Вегера, суть допущених, на його думку, порушень з боку забудовника “Нотекс” полягає у тому, що при проєктуванні своїх об’єктів ця фірма не бере технічні умови на відведення зливових вод від об’єктів забудови. 

“За 10 років роботи на ринку забудови ТОВ “ВКП “Нотекс”було взято лише один раз технічні умови по вулиці Івана Сірка та не виконано. На даний час по проспекту Михайла Лушпи, між ТРЦ “Лавина” та Управлінням соцзахисту населення, ведеться забудова цілого житлового масиву, де площа збору зливових вод буде вимірюватися гектарами, відвід води буде здійснено на дорогу по проспекту Михайла Лушпи, що призведе до перевищення максимального рівня пропускної спроможності даного колектору та підтоплення ділянки дороги від ТРЦ “Лавина” до вулиці Харківської. Аналогічна ситуація відбулася по вулиці Харківській за ТРЦ “Мануфактура”. ТОВ “ВКП “Нотекс” підняв загальний рівень земельної ділянки заїзду до даної забудови, що спричинило зміну напрямку руху зливових вод та підтоплення навколишніх споруд”, – написав Олександр Вегера прокурору.

Він просить втрутитися його в цю ситуацію, притягнути до відповідальності проєктну організацію підрядника та замовника в одній особі, а також структури, які проводили експертизу даних проєктів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *