Бова звільнив Дарагана із керівництва свого телеканалу

Юрій Дараган, який стояв у витоків Бовиного комунального телеканалу та «служив» йому вірою та правдою, втратив своє крісло.

Про такі кадрові перетасовки у Тростянці у розпал передвиборчого процесу стало відомо із соціальних мереж.

Пишуть, що «неугодного» Юрія Дарагана звільнили по-тихому на сесії Тростянецької ради депутати від «Сили людей». Причина такого рішення достеменно невідома, але припускається, що усе – через трансляцію на телеканалі Бови його політичних конкурентів, які, як і він, балотуються на посаду очільника Тростянецької ОТГ.

У мережі пишуть, що коли на сесії виступав Юрій Дараган, онлайн трансляція раптово перервалася. Звісно, не випадково. Бова не бажає, аби люди дізналися за що того звільнили. Але ж рано чи пізно, усе таємне становиться явним.

Пишуть також, що ображений Юрій Дараган збирається подавати до суду з проханням визнати рішення про його звільнення незаконним.

Один комментарий для “Бова звільнив Дарагана із керівництва свого телеканалу

  1. Дарагана уволили за финансовые нарушения и не выполнение контракта. Уволили после попытки 1,5 часа всеже услышать нго отчет на сесии горсовета. Но депутаты разных партий внятно так и не услышали ответ ни на один вопрос. Единогласное решение всех депутатов, а не только Силы Людей.
    Это комунальный канал, а не Дарагана частная «лавочка».
    Все что сейчас он говорит и приплетает выборы, только для того чтобы замести следы и отвлечь внимание. Сегодня с сыном они пытались вывезти из редакции документы и стирали из компьютера файлы, пришлось вызывать полицию.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *