«Безпідставна невиплата». У Сумах повідомили про підозру екскерівнику машинобудівного заводу

Колишньому генеральному директорові «Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання» повідомили про підозру. Стосується вона, за версією слідства, невиплати заробітної плати працівникам більш як за один місяць.

Про це 19 березня повідомили у пресслужбі Сумської обласної прокуратури.

Невиплачена сума становить майже 100 мільйонів гривень. За даними слідства, підозрюваний мав фінансову можливість платити зарплату з коштів, які обліковувались на розрахунковому рахунку підприємства. Однак він «умисно та безпідставно упродовж 16 місяців не виплачував заробітну плату в розмірі близько 100 мільйонів гривень 5 тис. 553 працівникам підприємства».

Що відомо

  • Востаннє «фрунзенці» мітингували 15 березня: біля обласної прокуратури.
  • 24 лютого близько сотні колишніх працівників машинобудівного заводу прийшли на сесію Сумської міськради.
  • 11 лютого експрацівники машинобудівного заводу у Сумах перекривали дорогу на вулиці Горького.
  • 9-го лютого також відбувалась акція протесту. Тоді протестувальники зібралися під управлінням юстиції. Там до них ніхто не вийшов. Від юстиції мітингувальники пішли до центру виконання рішень. Прямуючи до центру, люди перекрили дорогу на вулиці Олександра Аніщенка.
  • У Сумах 16 березня суд відмовив колишнім машинобудівникам у задоволенні позову про банкрутство товариства.
  • На початок 2021 року Сумське НВО є найбільшим боржником з зарплати в Україні. За останні пів року колишні працівники п’ять разів виходили на протести з вимогою повернути їм гроші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *