Активісти просять прокурора Сумщини розслідувати аферу із ніби спаленими 86 га лісу на Ямпільщині

Активісти просять прокурора Сумщини розслідувати аферу із ніби спаленими 86 га лісу на Ямпільщині

Активісти Сумського відокремленого підрозділу ГО «Стоп Корупції» провели акцію під стінами Сумської ОДА, вимагаючи від губернатора області Романа Грищенка звернути увагу на кількох наближених до нього людей, зокрема на радника Костянтина Товстуху. Активісти стверджують, що мають докази із відкритих джерел про негідні афери радника Товстухи у бутність останнього директором Ямпільського агролісгоспу. Про це повідомляє а своїй сторінці у фейсбуці керівник сумської «Стоп Корупції» Борис Спіцин.

Зокрема, на акції мова йшла про те, що громадянин Товстуха Костянтин Олександрович, займаючи з 2012 по 2016 роки посаду директора Ямпільського агролісгоспу внаслідок кримінальних оборудок збагатився майже на 6 (шість!) мільйонів доларів, яких вистачило на придбання посади генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс».

Він організував та надавав команду вчиняти підпали неліквіду, сухостою та трави виключно для реєстрації факту події. Відповідно до журналів обліку та лісорубних квитків, бригади лісорубів вирубали та знищили майже 86 га лісу. Ніби неліквіду. А насправді високоліквідний ліс, за накладними, підписаними Товстухою К.О., за мізерною ціною відправлявся на переробку своїм родичам брату Сергію Товстусі та дядьку Леоніду Товстусі, а після переробки лісоматеріал вивозили для реалізації до Туреччини.

Що цікаво: як тільки Костянтин Товстуха перебрався до обласного центру — масові пожежі припинилися. Так, за весь 2019 році вигоріло менше двох гектарів.

Активісти подали заяву у прокуратуру. Сподіваються, що там якнайшвидше приступлять до досудового розслідування.

facebook.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *